Międzynarodowe Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego

Szanowni Państwo

W dniach 11-13 września 2019 roku nasza firma kolejny już raz zaprezentowała swoją ofertę na Międzynarodowych Targach Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego.

W czasie targów pokazaliśmy najnowsze rozwiązania w dziedzinach, którymi zajmujemy się już od wielu lat. Są to m.in.:

  • Pompy szlamowe zatapialne oraz stacjonarne
  • Pompy wodne i technologiczne
  • Wysokowydajne agregaty pompowe
  • Technologie wzbogacania i filtracji TH MINERALS: prasy filtracyjne, pompy membranowo-tłokowe, stacje przygotowania i dozowania flokulantów, urządzenia do pomiaru prędkości opadania cząstek itd.
  • Technologie ceramiczne do ochrony powierzchni przed ścieraniem – kompozyty, kształtki, rurociągi itd.
  • Systemy ograniczenia zapylenia, tzw. „suchą” mgłę wodną
  • Kompozytowe zestawy naprawcze do szybkich i skutecznych napraw m.in. nieszczelności rurociągów, uszkodzeń taśm transportowych itd.
  • Po raz pierwszy zaprezentowaliśmy nowoczesne Systemy Centralnego Smarowania, odpowiadając w ten sposób na rosnące zainteresowanie tego typu rozwiązaniami.

Przedstawiliśmy kompleksowe układy smarne firmy Autol, lidera na rynku azjatyckim oraz coraz bardziej istotnego dostawcy na rynki światowe. To rozwiązania, które łączą w sobie zwiększenie niezawodności produkcji oraz obniżenie kosztów eksploatacji, a przy tym są pro-ekologiczne.

Specjalnie na czas trwania targów przylecieli do nas z Chin inżynierowie z firmy Autol, obecni przez cały czas na naszym stoisku i wspierający nas swoją wiedzą i doświadczeniem.

Chcieliśmy bardzo podziękować naszym Partnerom oraz wszystkim innym, którzy w ogromnej liczbie odwiedzili nasze stoisko. Przepraszamy, jeśli ze względu na ilość odwiedzających nie mieliśmy wystarczająco dużo czasu, by wyjaśnić dogłębnie wszystkie interesujące Państwa zagadnienia. Jednocześnie zapewniamy, że skontaktujemy się ze wszystkimi zainteresowanymi osobami, które zechciały nam zostawić dane kontaktowe. Tych, którzy tego nie zrobili, a chcieliby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie, zapraszamy do kontaktu z firmą.

Dyrekcja i pracownicy

F.I.U. Pytel

Wpisz wyszukiwane słowo powyżej i naciśnij Enter, aby wyszukać. Naciśnij ESC, aby anulować.

Do góry