Międzynarodowe Targi EXPO KATOWICE Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego

Szanowni Państwo,

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy poinformować, że kolejny raz braliśmy udział w Międzynarodowych Targach EXPO KATOWICE Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego.

W czasie targów pokazaliśmy najnowsze rozwiązania w dziedzinach, którymi zajmujemy się już od wielu lat. Są to m.in.:

  • Pompy szlamowe zatapialne oraz stacjonarne
  • Pompy wodne i technologiczne
  • Wysokowydajne agregaty pompowe
  • Technologie ceramiczne do ochrony powierzchni przed ścieraniem – kompozyty, kształtki, wykładziny itd.
  • Systemy ograniczenia zapylenia, tzw. „sucha” mgła wodna
  • Kompozytowe zestawy naprawcze do szybkich i skutecznych napraw m.in. nieszczelności rurociągów
  • Po raz pierwszy zaprezentowaliśmy, niezawodne pompy KRDX z ATEXem do stref zagrożonych Ex. Pompy KRDX jako jedyne na rynku są odporne na „suchobieg” i są niezwykle odporne na najtrudniejsze warunki dołowe, co już potwierdziły swoją pracą. Pompy KRDX cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.

Specjalnie na czas trwania targów odwiedził nas Pan Susumu FUKUOKA z firmy Tsurumi odpowiedzialny za rynek europejski. Susumu był obecny przez cały czas na naszym stoisku i wspierał nas swoją wiedzą i doświadczeniem.

Chcieliśmy bardzo podziękować naszym Partnerom oraz wszystkim innym, którzy w ogromnej liczbie odwiedzili nasze stoisko. Przepraszamy, jeśli ze względu na ilość odwiedzających nie mieliśmy wystarczająco dużo czasu, by wyjaśnić dogłębnie wszystkie interesujące Państwa zagadnienia. Jednocześnie zapewniamy, że skontaktujemy się ze wszystkimi zainteresowanymi osobami, które zechciały nam zostawić dane kontaktowe. Tych, którzy tego nie zrobili, a chcieliby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie, zapraszamy do kontaktu z firmą.

 

Dyrekcja i pracownicy

 

F.I.U. Pytel

 

Wpisz wyszukiwane słowo powyżej i naciśnij Enter, aby wyszukać. Naciśnij ESC, aby anulować.

Do góry