Praca

Oferta pracy

Technologie do filtracji, separacji, odwadniania, instalacji procesowych.

Inżynier sprzedaży/ Doradca techniczny
Miejsce pracy: Śląski, Stanowice, cała Polska

Opis stanowiska:

  • Aktywne prowadzenie sprzedaży urządzeń i rozwiązań technologicznych;
  • Przygotowanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych;
  • Doradztwo techniczne w zakresie aplikacji sprzedanych urządzeń;
  • Nawiązanie i utrzymanie trwałych relacji z klientami;
  • Czynny udział w rozwoju przedsiębiorstwa i poszerzeniu rynku odbiorców;
  • Organizacja szkoleń produktowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Doświadczenie w sprzedaży maszyn i urządzeń dla przemysłu;
  • Znajomość przynajmniej jednego jednego języka obcego w mowie i piśmie;
  • Gotowość do podniesienia kwalifikacji;
  • Gotowość do częstych podróży służbowych;
  • Umiejętność prowadzenia rozmów, negocjacji i prezentacji handlowych;
  • Zorientowanie na osiąganie celów;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Ambitni absolwenci też mile widziani.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Miłą atmosferę w pracy;
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powyższych zadań – samochód służbowy, komputer, telefon komórkowy.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres mailowy:
e-mail: mag.pytel@pytel.com.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie postępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Zapraszamy do współpracy